WSPÓŁPRACA Z NGO


Wartość udzielonych dotacji w 2021 r.

792 000

+4,76%

do roku 2020

liczba zrealizowanych zadań: 20parafie, które uzyskały dotację na realizację zadań publicznych
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Niepokalanego Serca NMP w Raszówce - 25.000,00 zł;

 • Prace konserwatorskie zabytkowej ambony w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Raszowej - etap III - zadanie zrealizowane przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Niepokalanego Serca NMP w Raszówce.


Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Trójcy Świętej w Zimnej Wodzie - 55.000,00 zł;

 • Roboty budowlane i prace konserwatorskie przy zabytku, polegające na wzmocnieniu konstrukcji więźby dachowej, remoncie pokrycia dachu, wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej fundamentów i renowacji fasad w kościele pw. Trójcy Świętej w Zimnej Wodzie - etap VIII - zadanie zrealizowane przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Trójcy Świętej w Zimnej Wodzie.


Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Szklarach Górnych - 90.000,00 zł;

 • Roboty budowlane i prace konserwatorskie przy zabytku, polegające na remoncie i przebudowie dachu wieży kościoła pw. św. Antoniego w Oborze - etap II - zadanie zrealizowane przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Szklarach Górnych.


Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Trójcy w Miłoradzicach - 30.000,00 zł;

 • Remont wieży kościoła filialnego pw. Św. Antoniego w Niemstowie - etap I - zadanie zrealizowane przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Świętej Trójcy w Miłoradzicach.


Parafia Prawosławna pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogarodzicy w Zimnej Wodzie - 30.000,00 zł;

 • Roboty remontowe zabytkowego ogrodzenia i zabezpieczające konstrukcję murów wokół cmentarza i budynku cerkwi Parafii Prawosławnej pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogarodzicy w Zimnej Wodzie - etap I - zadanie zrealizowane przez Parafia Prawosławna pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogarodzicy w Zimnej Wodzie.


Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Podwyższenia Krzyża św. w Brunowie - 20.000,00 zł;

 • Prace konserwatorskie przy kolumnach pod chórem w kościele filialnym pw. Św. Józefa Robotnika w Gorzycy - etap I - zadanie zrealizowane przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Podwyższenia Krzyża św. w Brunowie.


Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Trójcy w Miłoradzicach - 50.000,00 zł.

 • Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Trójcy w Miłoradzicach na remont wieży kościelnej z nowym zadaszeniem kościoła filialnego pw. Św. Katarzyny w Gogołowicach - etap III.


Zdjęcie budynku kościoła - ujęcie z góry.
Zdjęcie dzwonnicy.
Zdjęcie budynku kościoła.organizacje pozarządowe, które uzyskały dotację na realizację
zadań publicznych
Ludowy Klub Sportowy „Iskra” Księginice - otrzymał dwie dotacje - 139.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej - zrealizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Iskra” Księginice;

 • Organizacja szkolenia i uczestnictwo w turniejach i rozgrywkach ligowych - zadanie zrealizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Iskra” Księginice.


Ludowy Klub Sportowy „Unia” Miłoradzice - 46.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwa sportowego w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Unia” Miłoradzice.


Klub Sportowy „Unia” Szklary Górne - 46.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwa sportowego w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Klub Sportowy „Unia” Szklary Górne.


Klub Sportowy „Kłopotów-Osiek” Kłopotów - 46.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Klub Sportowy „Kłopotów-Osiek” Kłopotów.


Stowarzyszenie Sportowe Klubu Sportowego „Fortuna” Obora - 45.000,00 zł;

 • Współzawodnictwo zawodników piłki nożnej prowadzone przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Legnica o Mistrzostwo Ligowe w klasie „A” - zadanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Klubu Sportowego „Fortuna” Obora.


Ludowy Związek Sportowy Szkolnego Koła Sportowego w Raszówce - 44.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i udział we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w tenisie stołowym i łucznictwie - zadanie zrealizowane przez Ludowy Związek Sportowy Szkolnego Koła Sportowego w Raszówce.


Ludowy Klub Sportowy „Victoria” Niemstów - otrzymał dwie dotacje - 39.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Victoria” Niemstów;

 • Cykl treningów piłki nożnej dla dzieci z terenu Gminy Lubin - zrealizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Victoria” Niemstów.


Ludowy Klub Sportowy „Huzar” Raszówka - 36.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Huzar” Raszówka.


Klub Sportowy „Platan” Siedlce - 36.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwo w piłce nożnej - zrealizowane przez Klub Sportowy „Platan” Siedlce.


Uczniowski Klub Sportowy „Zielony Skoczek” Ustronie - 5.000,00 zł;

 • Prowadzenie szkolenia i rywalizacji sportowej oraz organizowanie turniejów i obozów sportowych - zadanie zrealizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Zielony Skoczek” Ustronie.


Stowarzyszenie Zagłębie Lubin „Future” - 5.000,00 zł;

 • Organizacja szkolenia i współzawodnictwa sportowego w piłce nożnej - zadanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Zagłębie Lubin „Future”.


Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy PM Lubin - 5.000,00 zł.

 • Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych - zadanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy PM Lubin.Zdjęcie przedstawia piłkarza kopiącego piłkę.
Zdjęcie przedstawia mężczyzn w białych T-shirt.
Zdjęcie przedstawia mecz piłki nożnej.